MATURA PRÓBNA Z OPERONEM
20-23 listopada 2017r.
20.11.2018r. (wtorek) – JĘZYK POLSKI – podstawa
sala |
Il. osób |
Godz. |
opiekun |
315 |
20 osób |
800 – 1050 |
mgr B. Bratko-Gruszka |
316 |
36 osób |
800 – 1050 |
mgr A. A. Składanek |
317 |
20 osób |
800 – 1050 |
mgr S. Śnieć |
134 |
20 osób |
800 – 1050 |
mgr W. Chyliński |
Zajęcia lekcyjne klasy trzecie rozpoczynają od 1055
20.11.2018r. (wtorek) – JĘZYK POLSKI – rozszerzenie
sala |
Klasa |
Il. osób |
Godz. |
opiekun |
316 |
IIIABC |
30 |
12:35 … |
mgr J. Hinz |
21.11.2018r. (ŚRODA) – MATEMATYKA - podstawa
sala |
Il. osób |
Godz. |
opiekun |
315 |
20 osób |
800 – 1040 |
mgr P. Jarzyński |
316 |
36 osób |
800 – 1040 |
mgr R. Pik |
317 |
20 osób |
800 – 1040 |
mgr J. Hinz |
134 |
20 osób |
800 – 1040 |
mgr A. Składanek |
Zajęcia lekcyjne klasy trzecie rozpoczynają od 1045
21.11.2018r. (środa) – MATEMATYKA – rozszerzenie
sala |
Klasa |
Il. osób |
Godz. |
opiekun |
215 |
IIIABC |
14 |
13:40 … |
mgr B. Góralska |
22.11.2018r. (CZWARTEK) – JĘZYK NIEMIECKI - podstawa/rozszerzenie
sala |
Il. osób |
Godz. |
opiekun |
114 |
9 |
800-1000 |
mgr A. Składanek |
114 |
3 |
13:40 - … |
mgr P. Kruszewski |
22.11.2018r. (CZWARTEK) – JĘZYK ANGIELSKI - podstawa
sala |
Il. osób |
Godz. |
opiekun |
316 |
31 |
800 -1000 |
mgr J. Wojciechowska |
317 |
18 |
800 -1000 |
mgr K. Norkowska/ od 9:40 A. Kalbarczyk |
315 |
18 |
800 -1000 |
Ks. S. Sobierajski |
134 |
18 |
800 -1000 |
mgr J. Hinz |
Zajęcia lekcyjne klasy trzecie rozpoczynają od 1005
22.11.2018r. (czwartek) – j. angielski – rozszerzenie
sala |
Klasa |
Il. osób |
Godz. |
opiekun |
316 |
IIIABC |
36 |
13:40 … |
mgr G. Otolska-Mróz |
315 |
IIIABC |
20 |
13:40 … |
mgr M. Palikowski |
Zajęcia lekcyjne klasy trzecie – zgodnie z planem.
Osoby zdające rozszerzenia wg poniższego harmonogramu,
następnie powrót na planowe zajęcia lekcyjne.
23.11.2018 r. (piątek) - pozostałe rozszerzenia
sala |
przedmiot |
Il. osób |
Godz. |
opiekun |
130 |
chemia |
5 |
8:00 – 11:00 |
dr B. Sikorska |
315 |
Historia/geogr |
7 + 5 |
8:00 – 11:00 |
mgr P. Jarzyński/ 9:45 mgr A. Składanek |
316 |
geografia |
36 |
8:00 – 11:00 |
mgr J. Hinz |
316 |
biologia+WOS |
22+10 |
12:40 – 15:40 |
mgr A. Kwiatkowska- Dreyer/ od 13:40 mgr J. Tyszczenko/ od 13:50 mgr R. Pik |